“Nechte se hýčkat„

FOR LIFE & MADAGA

For Life, spol. s r.o., je česká společnost založená v roce 1994. Specializuje se na výrobky profesionální kosmetické péče, jež jsou určeny pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je také řada přípravků pro domácí péči.

Výrobky pro profesionální ošetření a domácí péči jsou distribuovány výlučně do kosmetických salonů a prostřednictvím kosmetiček, zákazníkům. Vyrábíme také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců).

Moderně vybavené laboratoře a velmi přísné sledování jakosti každého produktu jsou spolehlivou zárukou kvality.

AFRODITA

Kozmetika Afrodita je slovinská kosmetická firma, která od samého svého počátku klade důraz na vývoj produktů s přírodním složením. Poměr přírodních ingrediencí v každém výrobku je navržen tak, aby dosáhl maximálního možného synergického efektu a byl v perfektní shodě s účelem daného výrobku.

Naše výrobky podléhají přísnému dermatologickému, chemickému a mikrobiologickému testování a jsou certifikovány mezinárodními instituty. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. KOZMETIKA AFRODITA dostává svým vlastním požadavkům, což dokládají měřitelné výsledky.